Меню
Наша адреса: Карта проїзду, графік роботи, контакти
Карта проїзду, графік роботи, контакти
Телефони: 067 831 82 62 099 554 17 19
Працюємо:
пн.-пт. - з 10.00 до 18.00, сб. – до 14.00

Приходьте до шоу-руму компанії «ОСУШУВАЧІ»: Українa, м. Львів, вулиця Зелена, 149б

Пишіть з будь-якого питання на електронну пошту: osushuvachi@gmail.com
067 831 82 62 099 554 17 19 Замовити дзвінок

Блог

Вирішили купити осушувач повітря і підшукуєте найдоступніший за ціною варіант? Радимо відмовитись від цієї ідеї. Заощадите - отримайте абсолютно марну техніку, яка не справлятиметься з вогкістю. Чому?..
Впорається осушувач повітря з вологістю? Чи допоможе позбутися вогкості? Чи зможе на 100% ефективно підтримувати здоровий та комфортний мікроклімат? Найчастіші питання, які запитують у менеджерів нашо..
Осушувач – кліматичний прилад, створений спеціально для зменшення обсягу водяної пари в повітрі. Простіше кажучи, для боротьби із вогкістю. Але чи така небезпечна підвищена вологість і чи варто ..
Maxton та Aircond – українські виробники «розумних», функціональних та ефективних осушувачів повітря. Компанії створюють надійні кліматичні прилади, використовуючи інноваційні рішенн..
Осушувач повітря – кліматичний прилад, що широко використовується у всьому світі. Ця техніка ефективно та самостійно контролює відсоток вологості у повітряному середовищі, за необхідності знижую..
Основне завдання осушувача полягає у видаленні з повітря зайвої вологи. Це головне призначення цього виду кліматичного обладнання, з яким воно справляється на «5+». Хоча різні типи агрегат..
Навіщо потрібний осушувач? Чи варто його купувати? Якими функціями та можливостями володіє? Купівля кліматичної техніки викликає безліч питань… Ми, фахівці компанії «ОСУШУВАЧІ» , ви..
Осушувач повітря безперебійно служить 10 і більше років, але лише за умови його правильного використання. Базові правила експлуатації розписані в інструкції до приладу , хоча не всі. В результаті проп..
У будинку плачуть вікна, цвітуть стіни, повітря сире і затхле – це результат підвищеної вологості. Проблема серйозна, але вирішувана. Для боротьби із вогкістю є безліч народних засобів, але вони..
Висока вологість небезпечна для здоров'я людей. Особливо тих, у кого слабка імунна система: люди похилого віку, діти, які часто хворіють, алергіки. Фахівці стверджують, що постійне перебування в п..
Конденсат на вікнах зазвичай з'являється в прохолодний період року, коли стають істотними відмінності між температурою зовні і всередині приміщення. Іншою причиною, що викликає «сльози»..
Прагнення до зниження вологості в будинках викликано крайньою необхідністю. Сухе повітря позитивно впливає на здоров'я членів сім'ї. Для створення і підтримки комфортного мікроклімату в будинк..
Вологе повітря в будинку - поширена проблема, з якою стикається більшість людей особливо в осінній та зимовий періоди. Така ситуація може спостерігатися і в квартирах, і в приватних будинках. Зрозуміт..