Меню
Наша адреса: Карта проїзду, графік роботи, контакти
Карта проїзду, графік роботи, контакти
Телефони: 067 831 82 62 099 554 17 19
Працюємо:
пн.-пт. - з 10.00 до 18.00, сб. – до 14.00

Приходьте до шоу-руму компанії «ОСУШУВАЧІ»: Українa, м. Львів, вулиця Зелена, 149б

Пишіть з будь-якого питання на електронну пошту: osushuvachi@gmail.com
067 831 82 62 099 554 17 19 Замовити дзвінок

Осушувачі для складів

Осушувачі повітря для складів в «ОСУШУВАЧІ»


Склад – місце зберігання матеріальних цінностей, яке використовують виробники, торгові компанії, митниця, транспортні служби та інші підприємства. Існують різні типи складських приміщень, але для кожного є певні вимоги до рівня вологості. Залежно від продукту, що зберігається всередині, параметри можуть коливатися від 40% до 90%. Щоб легко та ефективно підтримувати на складі норми вологості – потрібно встановити осушувач. Дане обладнання самостійно контролює обсяг водяної пари в атмосфері і за необхідності забирає надлишки. Актуально будь-якої пори року, у всіх видах складських приміщень.

Осушувач повітря на складі допомагає:

зберігати якісні властивості та зовнішній вигляд продукту, а також його упаковку;
запобігти появі цвілі, грибка, конденсату та неприємного запаху;
вберегти металеві конструкції від іржавіння, дерев'яні від гниття;
захистити від псування складське обладнання, а електропроводку від замикання;
створювати здоровий та приємний мікроклімат для співробітників складу;
відповідати нормам СанПіну, мінімізувати збитки, розвивати бізнес.


В Україні вигідно купити осушувач повітря для складу – ви можете у нашому інтернет-магазині «ОСУШУВАЧІ». Ми продаємо оригінальну техніку за конкурентною ціною. Забезпечуємо кожен прилад гарантією на строк від 1 до 3 років. Проводимо діагностику, заміну деталей та ремонт у власному сервісному центрі у Львові. Безкоштовно консультуємо та допомагаємо підібрати оптимальну за характеристиками та ціною модель.

Які осушувачі повітря для складів пропонує «ОСУШУВАЧІ»


З вогкістю в складських приміщеннях справляються лише 2 види осушувальної техніки:

  • Адсорбційні осушувачі повітря - потужні агрегати, які ефективно борються навіть з екстремально високою вологістю в складних умовах (при RH = 10-100%, t -30 ° С ~ +40 ° С). Цей вид техніки осушує повітряне середовище шляхом поглинання зайвої вологи. Знижує відсоток вмісту водяної пари в повітрі до 1%. Може функціонувати безперервно. Але коштує дорожче за інші типи осушувачів і вимагає багато електроенергії.
  • Компресорні осушувачі повітря – найпопулярніший вид осушувальної техніки, оскільки чудово підтримує баланс між ціною та якістю. Ці осушувачі працюють як кондиціонери, тобто забирають надлишки вологи з навколишнього середовища методом конденсації (охолоджують повітря фреоном до точки роси, завдяки чому волога конденсується). Технологія проста та надійна. Допомагає опускати вологість на складі до 30% за умови підтримки в приміщенні позитивної температури (від +12°C).

Адсорбційні прилади більш універсальні та продуктивні, але відрізняються низьким класом енергоефективності та високою вартістю. Компресорні – доступніші за ціною, але поступаються першому типу за потужністю та діапазоном робочих режимів.


Осушувачі повітря для складів у каталозі «ОСУШУВАЧІ»:


ЕФЕКТИВНІ
витягують за добу роботи до 720 літрів вологи
ЕКОНОМІЧНІ
витрачають максимум 15 кВт електрики за годину роботи
ПОТУЖНІ
осушають складські приміщення до 2500 м 2
ТИХІ
видають звук силою до 74 дБ (як гучна розмова)
НАДІЙНІ
забезпечені сертифікатами якості та гарантією
ЗРУЧНІ
прості, вимагають мінімальної участі людини


Як вибрати правильний осушувач для складу


Купуючи кліматичне обладнання, враховуйте такі моменти:

Умови роботи – яка середня температура та рівень вологості на складі. Для приміщень із плюсовою температурою (вище +12-15°C) підходять компресорні осушувачі, для холодних неопалюваних – лише адсорбційні.
Площа складу – для визначення необхідної продуктивності приладу. Для розрахунку вологопоглинання можна помножити площу складського приміщення на коефіцієнт «0,7» (наприклад, 200 м 2 х 0,7 = 140 л/добу).
Об'єм складу – щоб визначити оптимальну швидкість обробки повітряних потоків. Рекомендуємо купувати осушувачі з повітрообміном, що перевищує у 3 рази обсяг складського приміщення (наприклад, 350 м 3 х 3 = 1050 м 3 /год).


Для зручного та раціонального використання техніки, радимо купувати прилади високого класу енергоефективності (A/B), оснащені дренажною системою та вбудованим Wi-Fi модулем для дистанційного керування.

Вигоди купівлі обладнання в інтернет-магазині «ОСУШУВАЧІ»:


Будь-який спосіб оплати
готівковий / безготівковий розрахунок, розстрочка / оплата частинами
Доставка по Україні 1-3 дні
у відділення служби «Нова Пошта» або кур'єром «в руки»
Обмін / повернення техніки
протягом 14 днів, починаючи з наступного дня після покупки


Як замовити осушувач повітря для складу:Який вибрати осушувач для складу або як оформити оплату вартості товару на виплат, замовити кур'єрську доставку по Україні та інші питання – уточнюйте у спеціалістів нашого інтернет-магазину «ОСУШУВАЧІ».